4. 7. 2020  Svátek slaví Prokop 
 

J.V.Design - Nabídka
Vytvořím Vaše osobní prezentace dle Vašich představ za použití nejnovějších technologií HTML 4.01,XHTML, CSS 2.1, JAVA, PHP, Flash...

A to především:

 • Prezentační grafiku a návrhy firemního loga
 • Webové prezentace
 • Flashové prezentace


 • Prezentační grafika

  Podle Vašich potřeb navrhnu veškerou firemní či soukromou prezentační grafiku, tzn. letáky, plakáty, vizitky, loga, atd. (nový návrh nebo překres z papírové podoby do vektorové grafiky)
  Výsledná grafika Vám bude dodána ve formátech (.JPEG .PNG .PS nebo jiném dle potřeby)

  Ukázky prezentační grafiky:

  kosmik_znamka.jpg Nové logo Kosmik kosmik_plakat.jpg

  Webové prezentace

  Vaše firemní či soukromé prezentace vytvořím za bezkonkurenční ceny. K tvorbě webových prezentací využívám technologie Java Script, PHP, MySQL, CSS, DHTML a Macromedia Flash. Vaše prezentace může být umístěna na Vámi již zprovozněný hosting, nebo pro Vás zaregistruji doménu a hosting za nejvýhodnější ceny v ČR (případně i freehosting).


  Flashové prezentace

  Nabízím Vám vytvoření Vašich bannerů a upoutávačů (promo akce, rpopagace produktů a služeb). Ve formátu Flash nabízíme základní velikosti 88x31-ikonka, 468x60-banner, 300x300 upoutávač případně další velikosti podle Vašeho přání
  Flash se také skvěle hodí k tvorbě internetových či multimediálních prezentací. I ty jsem schopen pro Vás vytvořit.
  INFO: Co je to Flash? - nástroj Flash od firmy Adobe, slouží k tvorbě multimediálních internetových aplikací. Je vytvořen tak aby mohl obsahovat animace, obrázky, zvuk a přitom aby výsledný soubor příliž nezatěžoval uživatele dlouhým stahováním.